گروه صنعتی پارس جک به طراحی و تولید یونیت هیدرولیک پرداخته و با داشتن سابقه ای طولانی در این زمینه، بهترین یونیت های هیدرولیک را تولید می کند. موئلفه و محرک اصلی هر سیستم هیدرولیکی واحد توان هیدرولیکی می باشد. هر کدام از این واحدها متشکل از موتور، پمپ هیدرولیک و مخزن هستند. واحد های هیدرولیکی قادرند تا میزان توان و نیروی عظیمی را تولید کنند  تا هر مدل نگهدارنده ی هیدرولیکی را به حرکت در آورند.

ویژگی ها و فاکتورهای یونیت هیدرولیک چه می باشد؟

قانون و قاعده ی الگوی پاسکال در بهره برداری و عملکرد هر یونیت نقش کلیدی دارد، به طوریکه قدرت خود را از یک ناحیه و نسبت های فشار به حرکت در می آورند.

از یونیت های هیدرولیکی برای کارکردها و برنامه های مختلفی می توان استفاده کرد. در ادامه به چند نمونه از این کارکردها اشاره خواهیم کرد.

 • کنترل مواد و کالاها
 • تجهیزات آزمایش هوا فضایی
 • تجهیزات و ابزار کشاورزی
 • حوزه های نفتی
 • دستگاه های اتوماسیون و خودکار
 • ابزارهای ماشینی
 • ماشین آلات کاغذسازی
 • تجهیزات ارتشی و نظامی
 • تجهیزات پاک کننده ی نفت و سوخت
 • تجهیزات دریایی
 • تجهیزات تدوین و تولید
 • تجهیزات ساخت و ساز ساختمانی
 • فرآیندهای صنعتی

یونیت های هیدرولیکی برای هر کارکردی که نیازمند سیستم بالابری و یا سنگین است،  مناسب می باشند. در واقع، هر چیزی که نیازمند نیروی قوی و مستقیم باشد، به طور مکررد از آن استفاده می شود.

می توان یونیت های هیدرولیکی را در بخش های مختلف و در کارکردهای روزانه مرتب دید. این یونیت ها را می توان در ساختار ماشین هایی مانند بیل های مکانییک، بولدوزرها و حتی اسکیت ها پیدا کرد. هر کدام از این ماشین ها وظیفه ای را انجام می دهند که  به نیروی تولیدی این یونیت ها متکی می باشد.

کارکردهای مهم یونیت های هیدرولیکی

از دیگر صنعت هایی که در آن از یونیت های هیدرولیکی استفاده ی زیادی می شود، صنعت ماهیگیری است. از این یونیت ها برای حمل تورها و ظروف سنگین استفاده می شود. همچنین این یونیت ها در گاراژها دیده می شوند. از آنها می توان برای حمل اتومبیل ها استفاده کرد تا قسمت پایینی ماشین را دیده و یا حتی بتوان زیر آن قدم زد.

دستگاه گازانبری ابزاری است که توسط پیراپزشکان برای نجات جان افرادی که در تصادفات در ماشین گیر کرده اند، استفاده می شود. همچنین قدرت و توان این ابزار به یونیت های هیدرولیکی وابسته می باشد.

کشاورزان و مزرعه داران برای برداشت محلو از یونیت های هیدرولیکی استفاده می کنند. همچنین سیستم ترمز در ماشین ها با یونیت هیدرولیکی کار می کند.

می توان گفت که نقش این سیستم در زندگی روزانه ی بشریت نقش به سزایی داشته و در پیش بردن اهداف و کارهای مهم جامعه، نقش مهم و اساسی دارند.

اگر به دنبال طراحی وتولید یونیت هیدرولیکی مورد نظر خود هستید، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از شرایط گروه صنعتی پارس جک آگاه شوید.

استانداردهای یونیت های هیدرولیکی

متنوع ترین و متداول ترین نیازهای جانعه با این سیستم ها تامین می شود. این سیستم ها از موتورهای AC که تا 30 کیلووات می رسند، استفاده کرده و می توانند جریانی حدود 100 لیتر در دقیقه را تولید کنند. به دلیل توانایی نگهداری 180 لیتر در مخزن و تولید فشار هیدرولیکی تا 250 بار، این دستگاه ها ر تمامی صنایع روز دنیا استفاده می شوند.

قابلیت تنظیم اسان و راحت، جداسازی و نگهداری باعث شده تا این یونیت های قدرتی هیدرولیک در هر صنعتی که نیازمند منبع نیرو و قدرت بالا باشد، کاربرد داشته باشند.

از این کارکردهای صنعتی می توان به دستگاه های پانچ و هر گونه کارکرد بالابری اشاره کرد.

دستگاه ها و سیستم های یونیت های هیدرولیکی ساده بوده و وظیفه ی آنها فشرده سازی جریان های سیال می باشد. جریان سیال با مجموعه مقادیر معینی ثابت نگه داشته شده چون هیچ فشاری به آن نمی توان وارد کرد و به همین دلیل با کوچکترین فشاری که یونیت هیدرولیک به آن وارد کند، باعث می شود تا جریان سیال حرکت کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط تولید یونیت هیدرولیک می توانید با کارشناسان گروه صنعتی پارس جک تماس بگیرید.

خانهسوالاتتماسارتباط با ما