مهم ترین اجزای سیلندر هیدرولیک کدام اند؟

اجزای سیلندر هیدرولیک

آیا با اجزای سیلندر هیدرولیک آشنایی دارید؟ شناخت قسمت های مختلف سیلندر هیدرولیک به شما کمک می کند تا در زمان خرید و تعمیر این نوع سیلندر ها بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

در مطالب قبلی شما را با قیمت سیلندر هیدرولیک آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در این خصوص اطلاعات بیشتری به دست آورید.

سیلندرهای هیدرولیک پیشرفته ما به عنوان تامین کننده کامل سیلندرهای هیدرولیک و قطعات بر نیازهای کاربرد هیدرولیک خاص مشتری تمرکز دارند.

آشنایی با اجزای سیلندر هیدرولیک

این که آیا شما نیاز به سختی برای پیدا کردن سیلندر جایگزینی دارید یا یک پیکربندی منحصر به فرد دارید که نیاز به یک راه حل کاملا سفارشی دارد، ما طراحی، مهندسی و منابع تولید را داریم که عملکرد و دوام شما را تامین می کند.

پایگاه داده کاربردی سیلندر هیدرولیک

پایگاه داده شامل بیش از 40 سال داده صنعتی برای شناسایی سریع و دقیق قطعات است.

اجزای سیلندر هیدرولیکسیلندر هیدرولیک کامیون کمپرسی تلسکوپی می باشد.

هنگامی که برنامه ‌ای دارید که نیاز به هیدرولیک سفارشی و با کارایی بالا دارد، برای تمام نیازهای سیلندر هیدرولیک جایگزین سفارشی خود به این مجموعه اعتماد کنید.

کارشناسان و مهندسان هیدرولیک ما آماده طراحی سیلندر هیدرولیک شما هستند که نیازهای کاربردی شما را برآورده کرده و فراتر از انتظارات شما باشد.

قدرت مکانیکی دارای تجربه بی اندازه است که تولید کننده تجهیزات اصلی داخلی و خارجی را تامین می کند (OEM) هیدرولیک. سیلندرهای هیدرولیکی پس از فروش بالا ما طراحی شده و برای عملکرد برتر در مقایسه با تجهیزات اصلی طراحی شده اند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بررسی انواع ابزار هونینگ سیلندر

قدرت مکانیکی یک شرکت متمرکز مشتری است. این که آیا آن را حفظ بخش های مناسب در سهام و یا توسعه سیلندرهای جدید، هیدرولیک، ما در تلاش برای ارائه بهترین در سیلندرهای هیدرولیکی برای تمام نیازهای کاربردی شما می باشیم.

فاصله ای را که پیستون از طریق سیلندر حرکت می کند، ضربه مهار شده می باشد.

طول ضربه مهار شده بر اساس طول پیستون می باشد. طول از بخش های یک اینچ به بسیاری از پاها متفاوت است.

فشار عملیاتی محدوده فشار عملیاتی محدوده کامل فشار کاری مورد نیاز را مشخص می کند.

اندازه لوله اندازه لوله اندازه قطر داخلی یک بشکه است.

مواد بدنه مواد بدنه مشترک شامل آلومینیوم، فولاد، فولاد ضد زنگ و پلاستیک است.

قطر میله قطر میله تعیین می کند که چقدر بارگذاری پیستون قادر به رسیدگی به قبل از آن می باشد. جدول زیر نشان می دهد حداقل قطر میله تحت شرایط بار مختلف است. طول در معرض پیستون که در بالای جدول ذکر شده است، معمولا طولانی تر از طول ضربه مهار شده سیلندر است. مقیاس عمودی به زبان انگلیسی است (1 تن = 2000lbs.)

اگر میله پیستون کوچک باشد، میله ممکن است تحت نیروی بار کمانش کند.

اگر میله پیستون بیش از حد بزرگ باشد، هزینه اولیه بیشتری خواهد داشت، به اتصال نصب گران تری نیاز خواهد داشت و در کاربردهای با سرعت بالا، نیروهای ضربه ای با ضربه بالا ایجاد می کند.

اجزای سیلندر هیدرولیکمیله های بزرگ سطح موثر پیستون را در انتهای میله کاهش می دهد و در نتیجه نیروهای پسرفت کمتری ایجاد می کند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
هونینگ چیست؟

سرعت را با سوپاپ ها کنترل می کند، که جریان روغن هیدرولیک را وارد می کند یا سیلندر را ترک می کند.

سیلندر معمولا مجاز به حداکثر سرعت خود می شوند. این حداکثر سرعت با اندازه سیلندر، اندازه پورت، فشار هوا، سوراخ و طول شیلنگ و بار که در آن سیلندر کار می کند تعیین می شود.

از این سرعت طبیعی، کاربر می تواند سرعت را بیشتر یا آن را کاهش دهد.

دریچه های کوچکتر حرکت سیلندر کندتر هستند؛ با این حال حداکثر سرعت طبیعی این سیلندرها اغلب می تواند با یک شیر به دست آید که یک یا دو اندازه کوچکتر از اندازه پورت سیلندر است.

در آپدیت جدید این صفحه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

برای خرید بهترین اجزای سیلندر هیدرولیک با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱-۶۶۶۷۲۵۱۵ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

خانهسوالاتتماسارتباط با ما