قیمت سیلندر هیدرولیک چقدر است؟


قیمت سیلندر هیدرولیک به چه فاکتور هایی بستگی دارد؟ چه عواملی می تواند بر قیمت سیلندر هیدرولیک موثر باشد؟

در مطالب قبلی شما را با خرید سیلندر هیدرولیک در سال 1401 آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص قیمت این نوع سیلندر ها اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

عوامل موثر بر قیمت سیلندر هیدرولیک

هزینه ساخت یک سیلندر هیدرولیک نیز به اندازه آن بستگی ندارد. کاربرد و همچنین عوامل محیطی مورد نظر آن. انواع تست درخواستی،  هرگونه تلورانس مهندسی خاص که به تولید داده می شود.

درخواست برای گواهینامه های ویژه مانند C.O.C/گواهینامه های مواد/ گواهینامه های سازنده / تاییدیه های شخص ثالث.

گزینه های رایج و پشتیبانی های خارجی، پوشش های ویژه همگی می توانند بر قیمت این نوع سیلندر ها موثر باشند.

همانطور که می بینید موارد زیادی در مورد مهندسی، کیفیت و هزینه های فروش باید بررسی شود. سیلندر هیدرولیک صنعت خودرو و صنعت انرژی دریایی نیازهای بسیار متفاوتی در محیط عملیاتی دارد.

پاسخ دادن به این امر دشوار است، زیرا انواع مختلفی از سیلندرهای هیدرولیک وجود دارد، حتی با توجه به اندازه های مختلف موجود بنابراین نمی توان قیمت مشخصی برای این نوع سیلندر ها در نظر گرفت سیلندر هیدرولیک قیمت متغییری دارد و بسته به به عوامل مربوطه تغییر می کند.

قیمت سیلندر هیدرولیکدوست دارید این سیلندر در چه فشاری کار کند؟ برای چه محدوده دمایی باید رتبه بندی شود؟ چه نوع آب بندی محیطی باید انجام شود؟ آیا فقط در یک محیط اتاق تمیز بدون گرد و غبار کار می کند یا و زیر باران و در گرد و غبار و شن ساینده پوشانده می شود؟

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
دانستنی هایی درباره ی سیلندر هیدرولیک

آیا باید از طریق کروم سخت در برابر خوردگی مقاوم باشد، یا اینکه محیط به اندازه کافی خورنده است که یک پوشش معمولی ضد زنگ یا حتی اکسیدی باشد.

یکی از واضح ترین نشانه هایی که سیلندر شما به تعمیر نیاز دارد این است که روغن هیدرولیک نشتی دارد. اگر متوجه چکه ‌های روغن هیدرولیک شده‌ اید یا مایعی اضافه می ‌کنید، احتمالاً نشتی دارید.

نشتی هیدرولیک به دلایل مختلف مضر است. نه تنها باید مایع گران قیمت را اضافه کنید، بلکه در برخی موارد ممکن است دستگاه شما آنطور که باید عمل نکند.

بیشتر نشت ها به دلیل فرسودگی مهر و موم ها ایجاد می شود. همه نشتی ها منجر به از دست دادن برق می شوند، اما برخی از آنها خطر ورود کثیفی یا رطوبت به سیستم شما را شامل می شود که باعث مشکلات طولانی مدت تر می شود.

سایر علائم آسیب سیلندر عبارتند از گرمای بیش از حد، از دست دادن راندمان، یا نشان دادن ساییدگی میله پیستون در یک طرف می باشد.

یکی از واضح ترین نشانه هایی که سیلندر شما به کمک نیاز دارد این است که روغن هیدرولیک نشتی دارد. اگر متوجه چکه‌های روغن هیدرولیک شده‌اید یا مایعی اضافه می ‌کنید، احتمالاً نشتی دارید.

نشتی هیدرولیک به دلایل مختلف مضر است. نه تنها باید مایع گران قیمت را اضافه کنید، بلکه در برخی موارد ممکن است دستگاه شما آنطور که باید عمل نکند.

بیشتر نشت ها به دلیل فرسودگی مهر و موم ها ایجاد می شود. همه نشتی ها منجر به از دست دادن برق می شوند، اما برخی از آنها خطر ورود کثیفی یا رطوبت به سیستم شما را شامل می شود که باعث مشکلات طولانی مدت بیشتری می شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
6 مزیت سیلندر هیدرولیک

سایر علائم آسیب سیلندر گرمای بیش از حد، از دست دادن راندمان، یا نشان دادن سایش میله پیستون در یک طرف است.

هزینه تعمیر سیلندر

تعمیر یک سیلندر هیدرولیک می تواند از 50 دلار تا چند هزار دلار هزینه داشته باشد. قیمت با توجه به اندازه سیلندر و میزان تعمیرات مورد نیاز متفاوت است، اما ما همیشه به شما یک معامله منصفانه ارائه می دهیم.

هزینه اولیه تعمیر سیلندر ممکن است سنگین به نظر برسد، اما وقت گذاشتن برای انجام صحیح آن مزایای زیادی دارد. مصرف روغن کاهش می یابد و در زمان و هزینه صرفه جویی می شود. دستگاه شما همچنین کارآمدتر عمل می کند و عمر قطعات مختلف را بهبود می بخشد.

تعمیر، بازسازی و جایگزینی

در اینجا ، ما سیلندرها را تعمیر، بازسازی و تعویض می کنیم. با تجهیزاتی برای جدا کردن حتی بزرگترین و دشوارترین سیلندرهای هیدرولیک، و ماشین آلات آسیاب کردن میله ها، لوله ها و پیستون های سفارشی، شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

پس از تعمیر یک سیلندر، مهره را به مشخصات مناسب می چرخانیم. در نهایت، قبل از نصب مجدد یک سیلندر، می‌توانیم آن را تحت فشار تست کنیم تا مطمئن شویم که تعمیر به درستی انجام شده است.

گاهی اوقات یک سیلندر آنقدر فرسوده می شود که صرفاً تعویض آن مقرون به صرفه تر است. اگر متوجه شدیم که این مورد در مورد سیلندر شما صادق است، خوشحال می شویم که یک سیلندر جدید سفارش داده و برای شما نصب کنیم.

برای اطلاع دقیق از قیمت سیلندر هیدرولیک با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱-۶۶۶۷۲۵۱۵ تماس بگیرید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
قیمت جک هیدرولیک  چقدر است؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 15 =

خانهسوالاتتماسارتباط با ما