فواید استفاده از جک هیدرولیک
ژوئن 19, 2019
دستگاه تراش CNC
مهم ترین مشخصات تراش CNC
جولای 21, 2019

آشنایی با کارکرد جک هیدرولیک

جک هیدرولیکی

استفاده از جک هیدرولیک در صنایع خودروسازی بسیار رایج است. در صنایع نیز از این قطعه به عنوان انتقال دهنده روغن و تراکم در استوانه استفاده می شود.

در مطالب قبل شما را با فواید استفاده از جک هیدرولیک آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد سایر ویژگی ها و مشخصات جک هیدرولیک اطلاعات بیشتری به دست آورید.

پمپ های جک هیدرولیک از معروف ترین و رایج ترین انواع پمپ در دنیا هستند.

آیا می دانید چه زمان دیگر نمی توان از یک جک هیدرولیک استفاده کرد؟ آیا از نشانه ها و علائم خرابی آن اطلاع دارید؟

برای تعمیر و تعویض این نوع جک ها لازم است تا از نشانه های خرابی آن اطلاع داشته باشید تا بتوانید به موقع آن ها را تعمیر کنید در غیر این صورت باید به فکر تعویض جک هیدرولیک باشید.

یکی از عواملی که می تواند به این نوع جک ها آسیب برساند خوردگی و پوسیدگی در قسمت داخلی جک است که ممکن است به دلیل ترکیب شدن آب و روغن ایجاد شود.

یکی دیگر از عواملی که به جک آسیب می رساند خم شدن میله پیستون می باشد. که این مشکل نیز ممکن است به دلیل تحمل زیاد بار ایجاد شود.

از دیگر مواردی که می تواند به جک ها آسیب وارد کند این است که ممکن است داخل سیلندر خط بیافتد  و باعث آسیب رسیدک به جک هیدرولیک شود.

چه عواملی می تواند باعث خط افتادن در داخل سیلندر شود؟ یکی از مواردی که ممکن است باعث خط افتادن در پیستون شود آلودگی روغن درون محفظه می باشد.

علاوه بر این ها ممکن است به دلیل گرم شدن سیلندر ها نیز نشتی در داخل سیستم به وجود بیاید که این عامل نیز خود باعث  کارکرد کم جک های هیدرولیک می شود.

برای تهیه بهترین انواع جک هیدرولیک می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 13 =