بهترین مرکز فروش سیلندر هیدرولیک کجاست؟


اگر به دنبال بهترین مرکز فروش سیلندر هیدرولیک هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از محصولات و خدمات شرکت پارس جک می باشد.

این مجموعه به عنوان برترین مرکز فروش سیلندر هیدرولییک در تهران و شهرستان ها شناخته شده است.

در مطالب قبلی شما را با مهم ترین اجزای سیلندر هیدرولیک اشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص خرید سیلندر از مرکز فروش سیلندر هیدرولیک اطلاعات کافی را به دست آورید.

سیلندرهای هیدرولیک عبارتند از محرک های مورد استفاده در صنایع بزرگ و کوچک، در ابزار دستی و خودکار. آنها با استفاده از اهرم مخصوص می توانند نیروی لازم برای انجام کار را فراهم کنند. سیلندرهای هیدرولیک در دستگاه هایی که به فشار، کشش، بالا بردن، هدایت یا کاهش بار سنگین نیاز دارند استفاده می شود.

آنها در صنعت خودرو سازی، مهندسی عمران، معادن، حفاری، انبارداری، حمل و نقل و صنایع دریایی استفاده می شوند.

انتخاب مناسب سیلندرهای هیدرولیکی نیاز به بررسی عوامل متعددی تحت تأثیر کاربرد مورد انتظار، نیرو، جهت نیروی، سبک نصب سیلندر، اندازه حفره، طول ضربه و فشار عملیاتی دارد.

فروش سیلندر هیدرولیکمرکز فروش سیلندر هیدرولیک

در این راهنما انتخاب سیلندر هیدرولیکی، ما عوامل مختلفی را که باید در نظر بگیریم به منظور انتخاب سیلندر هیدرولیکی مناسب برای هر کاربرد خاص، مورد بررسی قرار می دهیم.

یک سیلندر هیدرولیکی یک محرک خطی است که برای ایجاد یک نیروی فشار دادن یا کشیدن در یک خط مستقیم ایجاد می شود. این اساسا از یک مونتاژ پیستون و میله ای موجود در یک سوراخ استوانه ای است که توسط فشار و جریان مایع هیدرولیکی برای تولید نیروی مکانیکی و حرکت خطی عمل می کند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
مهمترین ویژگی های عملکرد هونینگ سیلندر

عوامل موثر در خرید یک سیلندر هیدرولیک :

حجم

گام نخست و مهمترین گام تعیین مقدار حجمی است که می خواهید حرکت دهید. پس از اینکه حجم شما شناخته شده است، پس از آن باید تاثیری را که حجم بر روی نیروی مورد نیاز برای حرکت آن داشته باشد را در نظر بگیرید.

به عنوان مثال، بار 1 تن به طور مستقیم تحت فشار قرار می گیرد فقط بیش از 1 تن نیروی، با این حال، بار 1 تن در سراسر زمین تحت فشار قرار می گیرد تنها نیاز به نیروی کافی برای غلبه بر اصطکاک و شتاب است. صرفنظر از این، نیروی سیلندر همیشه باید به اندازه کافی بالا باشد تا بتواند امکان خطا را فراهم کند.

هندسه

برای یک دستگاه هایی مانند یک پرس هیدرولیک، که به طور معمول به بالا و پایین حرکت می کند، هندسه ساده است و نیازی به توجه بیشتر نیست. با این حال، زمانی که مرکز بارگذاری بار منتقل می شود، بر روی نقطه نیروی بالایی و در زاویه های عمودی به آن نقطه نیروی بالایی، نیروی مورد نیاز تغییرات سیلندر متمرکز نیست.

به عنوان مثال، اگر یک جرثقیل داشته باشید، سیلندر اغلب بسیار دور از بار است. در اغلب موارد فاصله بار (فاصله از بار به فولکور) می تواند تا ده برابر نیروی آسانسور (فاصله از نیروی بالایی به Fulcrum) و گاهی اوقات بیشتر باشد.

بنابراین نقطه اتصال خود را نزدیک به نقطه پایانی است، نیروی بیشتر توسط سیلندر برای بلند کردن بار مورد نیاز است.

اگر نمی دانید چگونه محاسبات مشخص شده در این راهنمای انتخاب هیدرولیکی را انجام دهید، با یک متخصص مشورت کنید. تیم مهندسی هیدرولیک، که در ایجاد این راهنمای انتخاب هیدرولیکی کمک کرده است، تخصص مهندسی را برای محاسبه نیروهای مورد نیاز برای هر برنامه کاربردی دارد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
قیمت سیلندر هیدرولیک چقدر است؟

اندازه حفره

زمانی که شما به نیروی مورد نیاز سیلندر خود وارد می شوید، گام بعدی محاسبه اندازه حفره مورد نیاز سیلندر است. نیروی تولید شده توسط سیلندر به سادگی محصول فشار سیستم ضرب شده توسط ناحیه سطح پیستون داخلی است که بر آن فشار عمل می کند.

این فرمول برای محاسبه اندازه حفره مورد نیاز برای دستیابی به این نیرو استفاده می شود.

اندازه میله

هنگامی که حداقل اندازه سیلندر تعیین می شود گام بعدی به انتخاب یک سیلندر هیدرولیک، انتخاب یک اندازه میله مناسب است.

اکثر استاندارد های سیلندر قفسه معمولا با گزینه های یک یا دو میله می آیند. انتخاب اندازه میله مورد نیاز نیاز به توجه دقیق از طول ضربه مورد نیاز است که بر قدرت خمشی میله تاثیر می گذارد.

در این مجموعه ما از برنامه هایی استفاده می کنیم که محاسبه می کند که آیا قدرت خمشی میله برای یک اندازه میله داده شده و ضربه مناسب برای یک بار داده شده مناسب خواهد بود.

اگر به این کمک نیاز دارید یا نیاز به یک راهنمای انتخاب هیدرولیکی سفارشی دارید، با ما تماس بگیرید.

علاوه بر خم شدن میله، بارهای بلبرینگ یکی دیگر از مهم ترین توجه در انتخاب یک سیلندر هیدرولیکی است. همانطور که طول استروک یک سیلندر افزایش می یابد، بارهای تحمل کننده بر روی میله پیستون نیز بیشتر می شود.

برای نگه داشتن این بارهای تحمل از محدودیت های طراحی بیش از حد متوقف لوله ها معمولا استفاده می شود. به طور کلی، برای کاربردهای با استروک بیش از 1000 میلی متر، لوله های متوقف شده مورد نیاز است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آشنایی با سیلندر هیدرولیک

هنگام انتخاب از گزینه های میله استاندارد، توصیه می شود که میله کوچکتر برای یک سوراخ داده شده فقط برای بارگیری کوتاه مدت استروک یا کاهش برنامه های فشار استفاده شود و میله های بزرگتر ارائه می شود در هنگام تمایل به حداکثر قابلیت اطمینان و عمر خستگی از میله استفاده می شود.

با این حال، اگر مشخص شود که قطر میله مورد نیاز بیش از بزرگترین موجود در اندازه سوراخ سیلندر انتخاب شده است، پس از آن لازم است که پارامترهای طراحی را بازبینی کنید.

به طور متناوب، ممکن است این بدان معنی باشد که، طراحی یک سیلندر هیدرولیکی سفارشی ساخته شده است.

ضربه گیر ها

هنگامی که اندازه سوراخ، میله و استروک تعیین شده است، توجه دیگر این است که آیا ضربه گیر های داخلی در انتهای استروک سیلندر مورد نیاز است.

استفاده از ضربه گیر ها برای کاهش آسیب میله های با سرعت بالا توصیه می شود تا انرژی تاثیرات مونتاژ پیستون را در برابر کلاه انتهایی سیلندر کاهش دهد.

ضربه گیر ها اختیاری هستند و می توانند در هر دو انتهای سیلندر به صورت دلخواه اعمال شوند. استفاده از ضربه گیر ها بر روی قسمت های سیلندر یا ابعاد مختلف نصب تاثیر نمی گذارد.

ما امیدواریم که این راهنمای انتخاب هیدرولیکی شما را با اطلاعاتی که نیاز دارید ارائه کرده باشد.

برای خرید سیلندر از بهترین مرکز فروش سیلندر هیدرولیک می توانید با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱-۶۶۶۷۲۵۱۵ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

خانهسوالاتتماسارتباط با ما