قیمت جک هیدرولیک  چقدر است؟

جک هیدرولیکی

قیمت جک هیدرولیک به فاکتور های متعددی بستگی دارد. یکی از مهم ترین عواملی که بر قیمت جک هیدرولیک موثر است کیفیت و برند سازنده این نوع ابزار ها می باشد.

در مطالب قبلی شما را با طراحی و ساخت جک هیدرولیک آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد قیمت جک هیدرولیک به دست آورید.

عوامل موثر بر قیمت جک هیدرولیک

فاکتور های مختلفی بر قیمت جک های هیدرولیکی موثرند از این رو لازم است تا با مشخصات و ویژگی های این نوع جک ها بیشتر آشنا شوید تا بتوانید به خوبی قیمت این ابزار ها را براورد کنید.

جک هیدرولیک

جک هیدرولیک وسیله ای است که اساساً برای بالا بردن بارهای سنگین با اعمال نیروی کمتر استفاده می شود. نوع نیرویی که برای بلند کردن بارهای سنگین استفاده می شود بسته به نوع جک متفاوت است. جک هیدرولیک بر اساس قانون پاسکال کار می کند.

جک های هیدرولیکی همچنین برای موارد دیگر مانند بلند کردن کامیون یا هر وسیله نقلیه دیگری برای تعویض لاستیک و بلند کردن بارهای سنگین در صنایع استفاده می شوند. این جک ها در سکوهای بالابر، تجهیزات انتقال مواد، تجهیزات زمینی و جرثقیل هایی که برای بلند کردن بارها با جک های هیدرولیکی مجهز شده اند، استفاده می شوند.

پیش بینی می شود بازار جهانی جک های هیدرولیکی با سرعت بالایی گسترش یابد، به دلیل افزایش تقاضا برای جک های هیدرولیکی در صنایع مختلف مانند ساخت و ساز، کارخانه های کشتی سازی و خودروسازی

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
مهمترین فاکتورهای هونینگ سیلندر

از جک های هیدرولیکی در تجهیزات سنگین صنعتی و برقی استفاده می شود که برای کارکرد به انرژی قابل توجهی نیاز دارند. آنها برای انواع ماشین آلات سنگین و وسایل نقلیه، به عنوان مثال، بیل، لیفتراک و آسانسور استفاده می شوند. به نوبه خود انتظار می رود این تقاضا برای جک های هیدرولیکی در صنایع سنگین را در دوره پیش بینی افزایش دهد.

کاربرد جک هیدرولیک

در ساخت و ساز یا صنایعی که با بالابر سنگین سر و کار دارند، اولین چیزی که به ذهن شما خطور می کند وقتی می خواهید ماشین آلات یا بارهای سنگین را بلند کنید به احتمال زیاد نوعی تجهیزات هیدرولیکی است. در صنایع مختلف بالابر سنگین برای بیشتر بارها از سیستم های مبتنی بر هیدرولیک استفاده می شود، مانند جک های هیدرولیکی یا پمپ های هیدرولیک و موتورها.

یک مثال ساده از کاربردهای هیدرولیک در زندگی روزمره، بلند کردن ماشین برای تعویض لاستیک پنچر شده است. ما از سیستم های مبتنی بر هیدرولیک استفاده می کنیم تا روند بلند کردن چیزی را که به سنگینی ماشین است آسان کنیم.

در کنار این موارد، استفاده از جک های هیدرولیک بسیار زیاد است و می تواند برای کاربردهای مختلف دیگر مانند برداشتن سفارشات کوچکتر در انبار، گاراژها و مغازه های مکانیکی و غیره استفاده شود. یکی دیگر از کاربردهای جک های هیدرولیک در صنعت ساخت و ساز است.

جک های هیدرولیکی هنگام بلند کردن تجهیزات سنگین مانند مصالح ساختمانی، تجهیزات ساخت و ساز و غیره بسیار مفید هستند.

از جک های هیدرولیکی می توان برای بلند کردن یا پشتیبانی از یک ساختمان کامل نیز استفاده کرد. این امر به ویژه هنگام کار با بازسازی در بناهای تاریخی بسیار مفید است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
3 کارکرد مهم سیلندر هیدرولیک در صنعت های گوناگون

پمپ روغن هیدرولیک فشار بالا در کارخانه های هیدرولیک روغن برای مایعات هیدرولیک و همچنین پایه روغن معدنی استفاده می شود.

کاربرد دیگر در این صنعت ساخت انواع سازه ها مانند پل ها به منظور پایین آوردن مقاطع بزرگ در ساختار است.

در کنار این جکهای لغزشی هیدرولیکی معمولاً در صنایع خودروسازی، صنعتی، کشاورزی، دریایی و ساختمانی یافت می شوند. این سیستم لغزشی یک سیستم قالب هیدرولیکی است.

امروزه جک های هیدرولیکی در انواع مختلف و اندازه های مختلف با توجه به نیازهای مختلف در صنایع مختلف در دسترس هستند. درست از جک های اتومبیل گرفته تا جرثقیل های بالابرنده سنگین می توانید از سیستم های هیدرولیکی برای کاربردهای مختلف استفاده کنید. آنها یک راه حل ایده آل برای محیط های بسیار پرمخاطب هستند.

مشخصات جک هیدرولیک

جک هیدرولیک وسیله ای است که برای بالا بردن بارهای سنگین با اعمال نیرو از طریق سیلندر هیدرولیک استفاده می شود.

جک های هیدرولیکی با استفاده از نیرویی که در اثر فشار در محفظه سیلندر ایجاد می شود، بارها را بلند می کنند.

جک هیدرولیک با انتقال روغن از طریق دو سیلندر از طریق پیستون پمپ فشار ایجاد می کند. پیستون پمپ به عقب کشیده می شود، که دریچه مکش را باز می کند و روغن را به داخل محفظه پمپ می کشد. با فشار دادن پیستون، روغن از طریق یک دریچه تخلیه خارجی به داخل محفظه سیلندر منتقل می شود. شیر مکش سپس بسته می شود و در نتیجه فشار در محفظه ایجاد می شود. باعث بلند شدن پیستون در محفظه و بلند شدن جسم سنگین شما می شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بررسی فرآیند هونینگ سیلندر هیدرولیکی

در اینجا در ما طیف وسیعی از جک های هیدرولیکی قابل اعتماد و سنگین را به فروش می رسانیم که می توانند بارهای سنگین را با خیال راحت و مطمئن بردارند. برخی از جک های هیدرولیکی ما قادر به بالا بردن بارهای سنگین تا 200 تن هستند، بنابراین بدون توجه به مشخصات شما، اطمینان داریم که می توانید جک هیدرولیکی پیدا کنید که کار را به پایان برساند.

برای اطلاع دقیق از قیمت جک هیدرولیک با کارشناسان ما با شماره  02166672515 تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

خانهسوالاتتماسارتباط با ما