مشکلات رایج در مورد جک هیدرولیک

جک

کاتالوگ جک هیدرولیک اطلاعات جامع و کاملی را در مورد انواع مختلف این نوع جک ها در اختیارتان قرار می دهد.

در مقاله قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی های کاتالوگ جک هیدرولیک اشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد رایج ترین مشکلاتی که برای این نوع جک ها پیش می آید و همچنین کاتالوگ جک هیدرولیک، اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

جک هیدرولیکی خوب می تواند بهترین وسیله برای بلند کردن ایمن اجسام سنگین هنگام کار روی آنها باشد.

جک های هیدرولیکی حرکت وسایل بزرگ یا سنگین را ساده می کنند. سیستم هیدرولیک جک تلاش یک کارگر را چند برابر کاهش می دهد، و یک نفر را قادر می سازد تا بارهای سنگین را با فشار زیاد بدنی بالا بردارد و مانور دهد. همچنین از جک ها برای تعلیق اشیا سنگین در هوا استفاده می شود تا دسترسی به تعمیر و نگهداری با حداقل فشار از طریق اپراتور فراهم شود. جک های هیدرولیکی اگرچه به سختی ساخته شده اند، می توانند آسیب ناشی از استفاده زیاد، نگهداری نامناسب، عناصر محیطی و سایر عوامل را تحمل کنند.

جک هیدرولیک

علائمی که نشان می دهد جک هیدرولیک به تعمیر نیاز دارد

صرف نظر از نوع جک یا کاربرد آن، مواردی وجود دارد که در این دسته ابزار معمول است. مشکلات تعمیر و نگهداری می تواند توانایی عملکرد جک را به خطر اندازد و بر ایمنی اپراتور تأثیر منفی بگذارد. اگر تجهیزات شما این علائم را به نشان می دهد، مهم است که فوراً تعمیرات جک را شروع کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
3 ویژگی مهم فرآیند هونینگ سیلندر

جک به طور کامل عمل نمی کند یا کند است

جک های هیدرولیکی برای ایجاد حرکت به فشار سیال هدایت می شوند

وقتی جریان به خطر بیفتد، می تواند مکانیسم های بالابری را دچار مشکل کند.

چرخ های کج و یا آسیب دیده

سر و صدای زیاد از چرخ های شما می تواند به این معنی باشد که زمان تعویض آن قطعات فرا رسیده است. اغلب، استفاده از روغن سنگین روان کننده کافی را برای طولانی شدن عمر سازه های نگهدارنده ها این مشکل را به وجود می آورد.

قاب آسیب دیده

بدون وجود یک قاب سازه ای، کل ابزار شما می تواند تحت فشار زیادی از هم بپاشد. این نوع آسیب معمولاً قابل تعمیر نیست و نیاز به خرید جک هیدرولیک جدید است.

روغن شیری فوم مانند

رنگ بد رنگ یا کف باعث شده که آب به سیستم نفوذ کرده باشد. اگر به سرعت برطرف نشود، باعث خوردگی داخلی برگشت ناپذیر می شود.

دسته های نا سالم

اگر دسته های جک دچار مشکل شده است دیگر از آن استفاده نکنید. این وضعیت برای اپراتورها بسیار خطرناک است. خوشبختانه، یک متخصص تعمیر می تواند عملکرد جک هیدرولیک را بازیابی کند.

نشت

بسته به اینکه چه نوع مایعی از جک شما نشت می کند، می تواند طیف وسیعی از مشکلات احتمالی را نشان دهد. بررسی دقیق جک هیدرولیک برای پی بردن به مشکل ابزار شما ضروری است.

Ram بلند نخواهند شد

وقتی Ram به درستی عمل نمی کند، معمولاً به دلیل کمبود مایع هیدرولیک می باشد. به سادگی می توانید مایعات بیشتری اضافه کنید، جک را به وضعیت آزاد تبدیل کنید، چند بار پمپ کنید تا هوای محبوس آزاد شود و سپس مخزن را دوباره پر کنید. پس از تعویض بست ها را چک کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
قیمت سیلندر هیدرولیک چقدر است؟

سوپاپ های ایمنی جک که بیش از حد بارگیری می شوند

اگر بار بیش از حد سنگین باشد، دریچه های ایمنی جک درگیر می شوند، که باعث می شود جک بلند نشود.

برای شناسایی سوپاپ اطمینان به کاتالوگ جک هیدرولیک و کتابچه راهنمای کاربر مراجعه کرده و دستورالعمل های تنظیم مجدد آن را دنبال کنید.

جک های هیدرولیکی قسمت اساسی بسیاری از عملیات صنعتی و تجاری است. از انبارها گرفته تا مراکز تولیدی، این دستگاه ها حرکت ساده و کارآمد محصولات و اجزای عظیم را امکان پذیر می کنند.

جک های هیدرویک هم مانند سایر ابزار ها ممکن است خراب شوند. مانند همه ماشین آلات، به تعمیر و نگهداری دقیق و تعمیرات سریع نیاز دارند که هر دو کلید طولانی شدن عمر دستگاه هستند.

 

برای تهیه کاتالوگ جک هیدرولیک با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هجده =

خانهسوالاتتماسارتباط با ما